امبدینگ و کاشت نخ قابل جذب روشی برای درمان چاقی،کاهش وزن و سایز بدون عوارض جانبی

راه های زیادی برای درمان چاقی و از بین بردن چربی های تجمع پیدا کرده در اندام بالا و پایین تنه وجود دارد. یکی از موثرترین و بی عارضه ترین روش ها استفاده از روش درمانی چین، امبدینگ یا کاشت نخ cogو pdo می باشد.

استفاده از نخ قابل جذب در نقاط طب سوزنی بدن یکی از درمانهای کاربردی و ماندگار در کنترل وزن می باشد تا شخص سریعتر و کامل تر به وزن نرمال بدن خود دست یابد.

در این روش با افزایش متابولیسم بدن، چربی و کالری های اضافی سریع تر سوزانده شده و در نتیجه باعث کاهش وزن و لاغری موضعی می شود.

در روش امبدینگ و کاشت نخ برای درمان چاقی و کاهش وزن انرژی لازم برای انجام فعالیت های ورزشی در اختیار فرد قرار گرفته و همچنین با افزایش متابولیسم بدن به فرد این امکان را می دهد که در زمانی کوتاه، وزن زیادی را کم کند.

یکی از بهترین مزیت های این روش لاغری طبیعی و کاهش اضافه وزن آن است که حتی زمانی که بدن شخص در حال فعالیت نمی باشد نیز موثر است. در واقع نخ های کاشته شده در نقاط طب سوزنی باعث افزایش گردش خون شده و این عمل باعث سوزاندن چربی ها حتی در هنگام استراحت بدن می شود.

نحوه عملکرد روش امبدینگ یا کاشت نخ برای درمان چاقی

روش کاشت نخ cogو pdo قابل جذب یک روش سنتی در طب چینی می باشد که چندین سال است در کشورهای مختلف از جمله ایران برای درمان بیماری های مختلف  با استفاده از سبک و سوزن های جدید و نخ بهتر مورد استفاده قرار می گیرد.

این روش با قرار دادن سوزن هایی در نقاط مخصوص بدن و گذاشتن نخ های قابل جذب در زیر پوست (بعد از ۳ تا ۴ هفته این نخ ها جذب می شوند) باعث تحریک انرژی چی در کانال مریدین که باعث متعادل شدن انرژی چی و در نتیجه رفع بیماری و دردها و مشکلات نازیبایی پوست و اندام می شود.

تاثیر طب سوزنی بر عملکرد غدد تیروئید برای درمان چاقی

طب سوزنی با تاثیر موثر بر روی نحوه عملکرد غده تیروئید و رفع کم کاری تیروئید که یکی از دلایل چاقی در افراد می باشد، با درمان عملکرد صحیح این غده باعث افزایش سوخت و ساز و کاهش وزن می شود.

غده تیروئید مسئول تولید، ذخیره و ترشح هورمونهای تیروئید برای متابولیسم سلول ها، کالری بدن برای تامین انرژی و غیره می باشد. کم کاری تیروئید، وضعیتی است که در آن غده تیروئید به میزان کافی هورمون های لازم جهت سوخت و ساز ترشح می کند. کم و پرکاری تیروئید باعث بروز علائم و نشانه های متفاوتی در بیمار می شوند.

درمان با استفاده از روش امبدینگ تاثیر بسیار زیادی بر تنظیم و تقویت سیستم تمام غدد درون ریز و به خصوص غدد تیروئید و فوق کلیوی دارد. این اعضا با یکدیگر همکاری کرده تا علاوه بر تولید و ترشح هورمون ها، میزان متابولیسم و پاسخ به استرس را نیز تنظیم کنند.

اگر به دنبال کاهش وزن و سایز در زمان کمتر هستید،کاشتن نخ cog, pdo را امتحان کنید

عدم تعادل هورمونی، پرخوری، متابولیسم کند، سوء تغذیه و نداشتن ورزش و تحرک از مهم ترین عوامل چاقی هستند.

طب سوزنی سنتی چین روشی معجزه آسا نیست که در ۱ تا ۳ جلسه شما را لاغر کند، اما متابولیسم بدن را افزایش داده و باعث بهبود جریان خون در بدن می شود که موجب سلامت بهتر بدن می شود. لذا برای لاغری سریعتر نیاز به روش هایی مانند کاشت نخ  و امبدینگ و طب سوزنی گوش بر حسب نیاز و در جلسات مختلف است تا هم علاوه بر کاهش وزن و کم شدن سایز و چربی سوزی بتوانیم درمان ماندگاری برای تثبیت وزن داشته باشیم.

روش درمان با کاشت نخ قابل جذب، بر روی تمام اعضای داخلی مهم بدن از جمله غدد تیروئید و فوق کلیوی که تاثیر بسزایی در چاقی دارند تاثیر می گذارد و حتی می تواند سطح انسولین و لیپید خون را نیز پایین آورد.و همچنین این نخ های قابل جذب با تاثیری که بر انرژی چی CHI گذاشته باعث احیای دوباره منابع انرژی بدن شده که می تواند باعث کاهش وزن و کاهش کلسترول خون شود.

کاشتن نخ های pdo و cog در ناحیه شکم، پهلو، بازوها و سینه ها نیز می تواند باعث سفت شدن عضلات و موجب لاغری موضعی و حذف چربی های اضافی در این قسمت ها شود که در واقع یکی از اصلی ترین کاربرد های روش امبدینگ می باشد.

برای کنترل و کاهش وزن موثرتر، طب سوزنی چهر ناحیه در گوش یعنی نقاط گرسنگی، برای جلوگیری از استرس ها که عامل مهمی در چاقی بعضی افراد هستند، نقطه معده و نقطه درون ریز را مورد هدف قرار می دهد.

تعداد بسیاری از بیماران پس از انجام کامل جلسات درمانی طب سوزنی گوش و امبدینگ  دیگر میل شدید به شیرینی نداشته و اشتهای کاذب آنها کاهش یافته و قادرند بدون تلاش زیاد کاهش وزن داشته باشند و وزن نرمال خود را حفظ کنند.